x 
Drukuj
Mariusz Różnowicz 01.10.2014 09:03

INFORMACJE O JEDNOSTCE (dane kontaktowe, NIP, REGON)

­

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach
ul. Żernicka 17, 55-010 Św. Katarzyna


GODZINY URZĘDOWANIA:

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, CZWARTEK 7:10 - 15:10

ŚRODA 9:00 - 17:00

PIĄTEK - DZIEŃ BEZ OBSŁUGI INTERESANTÓW


SEKRETARIAT
tel. 71/311 39 68
faks 71/308 43 79
e-mail gops@gops-siechnice.org.pl

NIP: 912-13-01-751
REGON: 005959500
KONTO: Bank Spółdzielczy w Oleśnicy O/Święta Katarzyna 21 9584 1092 2010 1000 1078 0001

Kierownik GOPS
Joanna Bryłkowska-Hehn
e-mail: jbrylkowska@gops-siechnice.org.pl
Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek 9-14

Zastępca Kierownika GOPS
Sławomir Małecki
tel. 71/311 39 68 wew.110
e-mail: smalecki@gops-siechnice.org.pl

Główny księgowy
Joanna Gawlik-Kottas
tel. 71/311 39 68 wew.106
e-mail: jgawlik@gops-siechnice.org.pl

DZIAŁ FINANSOWO-ADMINISTRACYJNY

Stanowiska ds. księgowości

Agnieszka Jezierska
tel. 71/311 39 68 wew.104
e-mail:  ajezierska@gops-siechnice.org.pl

Agata Stanik
tel. 71/311 39 68 wew. 104
e-mail: astanik@gops-siechnice.org.pl

Stanowisko ds. kadr i płac
Ewa Szutas
tel. 71/311 39 68 wew.104
e-mail: eszutas@gops-siechnice.org.pl

DZIAŁ PRACY ŚRODOWISKOWEJ

Pracownicy socjalni
Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek-piątek 7.30- 10.00 (po godz. 10.00 praca w terenie)

Urszula Chomicz – Wsparcie osób niepełnosprawnych
tel. 71/311 39 68 wew.112
e-mail: uchomicz@gops-siechnice.org.pl

Anna Kościelna
tel. 71/311 39 68 wew. 122
e-mail: akoscielna@gops-siechnice.org.pl

Jadwiga Kucharska
tel. 71/311 39 68 wew. 114
e-mail: jkucharska@gops-siechnice.org.pl

Barbara Muszak
tel. 71/311 39 68 wew.122
e-mail: bmuszak@gops-siechnice.org.pl

Teresa Nowicka - Karta Dużej Rodziny
tel. 71/311 39 68 wew.107
e-mail: tnowicka@gops-siechnice.org.pl

Mariola Przodała – Koordynator sekcji opiekuńczej
tel. 71/311 39 68 wew.114
e-mail: mprzodala@gops-siechnice.org.pl

Daria Pytkowska - Dodatki mieszkaniowe / Dodatki energetyczne

tel. 71/311 39 68 wew. 116

e-mail: dpytkowska@gops-siechnice.org.pl


Janina Rychter
tel. 71/311 39 68 wew.122
e-mail: jrychter@gops-siechnice.org.pl

Anna Wróbel
tel. 71/311 39 68 wew. 112
e-mail: awrobel@gops-siechnice.org.pl

Asystenci rodzin

Joanna Grobelna-Kosowska
tel. 71 311 39 68 wew.111
e-mail: jgrobelna@gops-siechnice.org.pl

Aneta Szafran
tel. 71 311 39 68 wew.113
e-mail: aszafran@gops-siechnice.org.pl

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH

Starszy specjalista - Koordynator działu świadczeń rodzinnych
Monika Klujew
tel. 71/311 39 68 wew.102
e-mail: mklujew@gops-siechnice.org.pl

Teresa Dzik-Łuczak
tel. 71/311 39 68 wew.101
e-mail: tdzik@gops-siechnice.org.pl

Justyna Dziwosz- Stypendia szkolne
tel. 71/311 39 68 wew.103
e-mail: jdziwosz@gops-siechnice@org.pl

Marzena Malinowska
tel. 71/311 39 68 wew. 101
e-mail: mmalinowska@gops-siechnice.org.pl

Anna Smyrak
tel. 71/311 39 68 wew. 103
e-mail: asmyrak@gops-siechnice.org.pl

Daria Szykasiuk
tel. 71/311 39 68 wew.
e-mail:

Marta Uberna
tel. 71/311 39 68 wew. 103
e-mail: muberna@gops-siechnice.org.pl

Paulina Wiśniewska
tel. 71/311 39 68 wew. 103
e-mail: pwisniewska@gops-siechnice.org.pl

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ

Stanowisko ds. profilaktyki uzależnień - Koordynator procedury Niebieska Karta
(Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zespół Interdyscyplinarny)

Aneta Musielak
tel. 71/311 39 68 wew.109
e-mail: amusielak@gops-siechnice.org.pl

 

Załączniki

    Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:INFORMACJE O JEDNOSTCE (dane kontaktowe, NIP, REGON)
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Mariusz Różnowicz
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:01.10.2014 09:03

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
30.07.2020 13:46 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
22.04.2020 11:29 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
22.04.2020 11:27 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
07.04.2020 10:24 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
10.03.2020 11:51 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
02.03.2020 10:12 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
20.01.2020 14:56 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
20.01.2020 12:04 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
04.10.2019 09:11 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
27.06.2019 11:38 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
27.06.2019 10:15 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
28.03.2019 08:14 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
28.03.2019 08:13 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
26.02.2019 15:03 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
04.12.2017 11:49 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
01.12.2017 12:13 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
01.12.2017 12:10 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
24.11.2016 14:44 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
26.07.2016 14:44 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
13.07.2016 08:49 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
12.07.2016 08:34 Edycja dokumentu (Agnieszka Jezierska)
01.10.2014 09:03 Utworzenie dokumentu. (Mariusz Różnowicz)