Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty Polskiego Związku Działkowców Stowarzyszenie ogrodowe w Warszawie Rodzinny Ogród Działkowy „Tulipan” w Siechnicach na realizację zadania publicznego pod tytułem „Integracja działkowców z mieszkańcami Siechnic z okazji Dnia Działkowca.

OGŁOSZENIE

o możliwości zgłaszania uwag do oferty Polskiego Związku Działkowców Stowarzyszenie ogrodowe w Warszawie Rodzinny Ogród Działkowy „Tulipan” w Siechnicach

na realizację zadania publicznego

pod tytułem „Integracja działkowców z mieszkańcami Siechnic z okazji Dnia Działkowca.”.

 

Uznając celowość realizacji zadania publicznego przez Polski Związek Działkowców Stowarzyszenie ogrodowe w Warszawie Rodzinny Ogród Działkowy „Tulipan” w Siechnicach pod tytułem „Integracja działkowców z mieszkańcami Siechnic z okazji Dnia Działkowca.”, na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r., poz. 688) zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Siechnicach.

 

Uwagi do oferty można składać na piśmie w Urzędzie Miejskim w Siechnicach, ul. Jana Pawła II 12 lub drogą elektroniczną na adres: wss@umsiechnice.pl w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty, tj. do dnia 5 lipca 2019 roku.

Powrót

Ukryj komentarz

Komentarz
­

Osoba odpowiedzialna za treść: Katarzyna Łysak

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty Polskiego Związku Działkowców Stowarzyszenie ogrodowe w Warszawie Rodzinny Ogród Działkowy „Tulipan” w Siechnicach na realizację zadania publicznego pod tytułem „Integracja działkowców z mieszkańcami Siechnic z okazji Dnia Działkowca.
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Aleksandra Chlebosz
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:28.06.2019 10:00